Dünyanın en seksi voleybolcusu seçildi! Verdiği pozlar bu kadar da olmaz dedirtti!

Hemen baştan belirtelim. Bu pozlar biraz açık olduğu için yayınlayamadık. Ama dileyenler buraya tıklayarak haberin kaynağından bu fotoğraflara göz atabilirler.

Sosyal medya üzerinden para kazanmak, her geçen gün daha da popüler hale geliyor. Hatta ünlü sporcular bile işini bırakıp fenomen olarak yoluna devam edebiliyor. İşte bunlardan birisi de Kayla Simmons. Amerika Birleşik Devletleri’nin Marshall Üniversitesi voleybol takımında oynayan Simmons, bir süre önce dünyanın en seksi voleybolcusu seçildi.

Dünyanın en seksi voleybolcusu seçildi! Verdiği pozlar bu kadar da olmaz dedirtti!

Bu sayede ün kazanan Kayla Simmons, voleyboluyla değil de fiziği ve güzelliğiyle öne çıkan bir yıldız oldu. Dolayısıyla voleybol kariyerini bir kenara bırakarak sosyal medyaya yönelen Simmons, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar sayesinde adeta yürek hoplatıyor. 1 milyon takipçiye ulaşan ve her geçen gün de bu sayıyı arttıran güzel yıldız, tamamen bu işe odaklandı. Hayranları tarafından OnlyFans hesabı açması yönünde yorumlar da alan seksi yıldız, şimdilik böyle bir şey düşünmediğini ifade etti.

Kayla Simmons son paylaştığı fotoğrafla da kendi beğeni rekorunu kırmayı başardı. Voleybol topuyla oldukça çekici bir fotoğraf paylaşan güzel fenomen, neden dünyanın en seksi voleybol oyuncusu seçildiğini bir kez daha hatırlatmış oldu. Yorumlarda ateş ve kalp emojileri birbirini takip ederken, pek çok kullanıcı güzel ismin modellik yapabileceğini ifade etti.