Bütçe dostu Vivo Y27 5G özellikleri muhakkak oldu

Bütçe dostu olması beklenen Vivo Y27 5G, Geekbench testinde ortaya çıktı. Yakın vakitte tanıtılması planlanan cihazın teknik özellikleri de böylelikle belirli oldu. Biz de haberimizde kelam konusu aygıtın özelliklerini mercek altına alıyor olacağız. Dilerseniz vakit kaybetmeden telefon hakkındaki birinci ayrıntılara göz atalım.

Bütçe dostu Vivo Y27 5G özellikleri aşikâr oldu

Vivo Y27 5G gücünü MediaTek Dimensity 700 yonga setinden alıyor olacak. 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olan model, ekran kısmında ise savlı özellikler ile donatılacak. Bu kısımda 90 Hz tazeleme oranı veren 6.44 inçlik LCD panelin yer alacağını Geekbench testlerinde ortaya çıkmış durumda.

Vivo Y27 5G sırtında ikili kamera kurulumuna konut sahipliği yapacak. Telefonda yer alacak olan 50MP ana kameraya 2MP bir öbür lensin eşlik edeceğini söz edebiliriz. Ön tarafta ise 16MP’lik bir selfie kamerası bulunacak. Modelin pili de kullanıcılarına uzun bir şarj tecrübesi sunacağını gösteriyor. Çünkü 44W süratli şarjı destekleyen 5.000 mAh’lik batarya, beklentileri ziyadesiyle karşılayacaktır. Kutusundan Android 13 işletim sistemiyle çıkacak olan Vivo Y27 5G’nin tanıtım tarihiyle ilgili şimdi net bir bilgi yok. Fakat aygıtın Türkiye pazarına gelme ihtimali bir oldukça güçlü.