Biz Bile Rahatladık: Tanınan Yayıncı iShowSpeed, Sonunda Cristiano Ronaldo ile Tanıştı

Mizah anlayışı, garip ekstrem hareketleri sayesinde şimdi liseyi bitirmeden YouTube’un tepesinde kendine yer edinen iShowSpeed’in Ronaldo ile olan takıntısını artık hepimiz biliyoruz. Kendisi yalnızca Ronaldo için Premier Lig’de Manchester United’ı, Dünya Kupasında ise Portekiz’i destekliyordu.

Liseden mezuniyetini kutlayan iShowSpeed, isteyebileceği en hoş hediyeyi aldı ve yıllardır beklenen o görüşme gerçekleşti.

iShowSpeed Ronaldo ile canlı yayında tanıştı

Kendisi Ohio doğumlu olmasına karşın birçok Amerikalının bilakis futbol ile bir epey haşır neşir. Bunun tek sebebi de Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo. Speed’in Ronaldo’ya olan hayranlığı nasıl başladı tam olarak bilmiyoruz lakin yıllardır süren bu muhabbet nihayete erdi.

Popüler yayıncı canlı yayında Cristiano Ronaldo ile bir ortaya geldi. Ronaldo’yu gördüğü anda dizlerinin üstüne çöken ve sonrasında sarılan Speed’in yaptığı ikinci hareket ise futbolcunun ikonikleşen ‘Siu’ gol sevincini birlikte yapmak oldu.

Videodan anlayabileceğiniz üzere Darren (iShowSpeed’in gerçek adı) ‘biraz’ heyecanlı. E olağandır. Dünyanın en büyük iki futbol yıldızından biriyle karşılaşınca biz ne reaksiyon verirdik kestiremiyoruz.

Kendisinin Ronaldo ile olan Tweet’i de şu anda 1,3 milyon beğeni almış durumda.

Bunun yanında Speed’in kelam konusu buluşması, Manchester City’nin Şampiyonlar Ligi şampiyonluğundan daha fazla like ve yorum aldı.